Переробка лляної соломи - перспективно, вигідно і сучасно.

Ми вже повідомляли, що не так давно на нашому підприємстві запущена нова технологічна лінія по переробці соломи льону олійного.
Чому ж наші технологи та конструктори поставили перед собою мету розробки і впровадження на практиці саме такого технологічного циклу?
Причина – очевидна. Це доступність, практичність, економічна вигода для льноводческих господарств.
Якщо врахувати той факт, що солома – це відновлюваний ресурс, то аналіз вирощування олійного льону і переробки його соломи протягом тільки одного року яскраво демонструє дуже оптимістичні цифри.
У 2016 році В Україні посівні площі льону склали 61 тис. га. При збиранні врожаю на полі залишається незатребуваною до 2 тонн соломи з гектара.
В цілому, обсяг і залишається практично не використовується зараз соломи становить приблизно 122 000 тонн!
Це величезні втрати прекрасного, цінної сировини!
Адже з такої кількості лляної соломи можна отримати 24 400 тонн короткого волокна. З актуальними ринковими цінами таку кількість волокна на ринку переробників лляного волокна становить майже 20 млн. доларів США.
Лляна солома – те, що сучасні виробники льону практично не використовують і вважають відходами, насправді на 80% є повноцінною сировиною!
Така солома – прекрасна сировина для виробництва альтернативного палива - паливних пелет, що не уступають по тех. характеристиками пелет з відходів деревини.
Адже лляна солома - це практично 100 тис. тонн в рік найціннішого ресурсу з високою теплоємністю (4889 ккал/кг) і майже нульовий зольністю. (1,5 %).
На сьогоднішній день середня ціна пелет на українському паливному ринку – приблизно 2 000 грн. за тонну.
Тому економічний ефект переробки лляної соломи в пелети становить майже 200 млн. грн на рік!
У всьому світі люди прагнуть застосовувати нетрадиційні поновлювані види палива. Наша країна – не виняток. Пелети з лляної соломи – прекрасний приклад альтернативного палива, що дозволяє значно економити природні ресури , дбати про чистоту навколишнього середовища, зберігати недоторканими лісу.
В поточному році посівні площі льону олійного, який вирощують у південних регіонах нашої країни, збільшені.
Саме час українським льноводческим господарствам задуматися, наскільки економічно ефективною буде їх робота, як вони будуть отримувати прибуток від вважалася раніше відходами лляної соломи.
Наше підприємство в свою чергу готове запропонувати свої розробки всім зацікавленим особам.
Застосовувана у нас технологія по-своєму унікальна і вже привернула пильну увагу наших потенційних партнерів і замовників.
- Льон - матеріал майбутнього для Вас!Ви знаєте, що вироби з льону зручні, практичні і довговічні?Повна версія статті
- Фабрика "Экотекс" пропонує синтепон первинний.Нова пропозиція від фабрики "Экотекс" - первинний синтепон.Повна версія статті